Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Poszukujemy osób do współpracy przy portalu. - Holandia

7 Postów
Początkujacy
witam serdecznie,

Poszukujemy osoby zainteresowane współpraca w zakresie prowadzenia portalu skierowanego do Polaków mieszkających w Holandii - www.znajdz-prace.nl

Mieszkasz w Holandii? Chcesz pomóc i dołączyć do naszej redakcji? Serdecznie zapraszamy.

kontakt
info@znajdz-prace.nl
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
No jak te panie pracuja w tej redakcji to ja z checia sie u was zatrudnie aby kawe i ciasteczko podawac. A co tam, nawet moge sprzatac rowniez po godzinach
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ja natomiast oferuję swoje usługi w zakresie podawania śmietanki, cukru niskokalorycznego oraz wszystkich innych dodatków niezbędnych w czasie pauzy.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Tez tak się zastanawiałem o co chodzi bo taka szata graficzna wątku kojarzy mi się tylko i wyłącznie
z portalem dla alfonsów. Sadzili chłopaki ze jak wstawia dwa cukiereczki to ludzie będą walili drzwiami i oknami
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
TORNADO napisał:
Ja natomiast oferuję swoje usługi w zakresie podawania śmietanki, cukru niskokalorycznego oraz wszystkich innych dodatków niezbędnych w czasie pauzy.

Dobra. Tornado, sollicitatiegesprek załatwimy. Na Marysia? Mirek, Tobie też!

@Marek, A jak przyjdzie co do czego, to okaże się, że tam jakaś ciotka Violka siedzi za biurkiem!
Zgłoś wpis
7 Postów
Początkujacy
marek_ams napisał:
Tez tak się zastanawiałem o co chodzi bo taka szata graficzna wątku kojarzy mi się tylko i wyłącznie
z portalem dla alfonsów. Sadzili chłopaki ze jak wstawia dwa cukiereczki to ludzie będą walili drzwiami i oknami


No nie do końca był taki zamysł Nie chodzi nam również o to, żeby ludzie walili drzwiami i oknami. Poszukujemy po prostu kogoś kto ma trochę wolnego czasu i chce z nami to współtworzyć, kogoś z nowym spojrzeniem na portal.

Fotkę dodaliśmy do postu, żeby post był atrakcyjniejszy to wszystko. No i nie "chłopaki" bo to mieszana grupa.

Nie naciskamy. Kto ma ochotę może się dołączyć. Prosimy w razie zainteresowania o informację.

Pozdrawiamy użytkowników mojaniderlandia.
Zgłoś wpis


Bliżej nas