Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Developerzy w Holandii - Holandia

3 Posty
Jacek S
(jacek.s)
Początkujacy
Witajcie!
Nie wiedziałem za bardzo gdzie szukać i w końcu wpadłem na pomysł że najlepiej zapytać u źródła, przynajmniej informacja będzie sprawdzona
Poszukuję firm developerskich w Holandii, stabilnych i wiarygodnych, czyli takich które nie wyssą ostatniego grosika z szaraczka a zarazem nie splajtują przy pierwszej próbie współpracy Myślę że ktoś tutaj na pewno miał styczność chociaż raz z takową firmą więc proszę o poradę, gdzie takową firmę znaleźć, bądź jeżeli ktoś ma namiary to może mógłby się podzielić?
Dzięki Wam piękne!
Pozdrawiam,
Jacek
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Tu to dziala inaczej jak w PL i zalezy w jakich celach chcesz sie do nich "dobic ". Zwykly szarak nawet nie ma najmniejszej szansy by sie do nich dobic ". Jako deweloper nie majacy minimum 1 mil. na koncie , dobrej podpory prawnej ( adwokatow ) itd musi miec mysli samobojcze . Jako podjemca/podwykonawca bez doswiadczenia bedzie wyssany i wypluty . Powiedz krotko w jakim celu chcesz do nich dotrzec a bedzie ciebie mozna pokierowac dalej .
Zgłoś wpis
3 Posty
Jacek S
(jacek.s)
Początkujacy
Generalnie szukam firm o jak największym zasięgu budowy domów i o jak największych możliwościach sprzedaży bądź pośrednictwa w sprzedaży domów. Mam pewien konspekt i myślę że jest warty wypróbowania
Zgłoś wpis
167 Postów

()
Stary wyjadacz
Zrob sobie swoj profil, albo swojej firmy na Linkedin. To popularny portal dla profesjonalnych firm, pracodawcow, pracownikow. Tam mozesz wyszukac takie firmy i sie z nimi skontaktowac.Baileys, nie wiem czy jest az tak zle ze zwykly szarak, nie ma szans. Holendrzy potrafia robic interesy i wiedza ze im wiekszy NETWORK tym wieksze szanse na udany bizness, oni sa bardzo bezposredni i raczej chetni do wspolpracy.
Poczatkujacy, osoby myslace o wlasnej frmie powinny najpierw pojsc do K.v.K ( kamer van koophandel). Tam dostana wszystkie informacje, porady. Raz na jakis czas sa organizowane "bijeenkomst" . Tam wszyscy sie dziela doswiadczeniami, wymieniaja informacjami, itp.
Na necie znalazlam Software Development Network, z tego co widze, to strona dla firm developerskich, ktore ze soba wspolpracuja, 14 czerwca wlasnie mieli event.
Ja mysle, ze nie ma sie co czaic, do odwaznych swiat nalezy . Ja bym najpierw poszla po info do k.v.K, zrobila profesjonalne portfolio, swoje albo swojej poczatkujacej firmy i po prostu zaczela dzwonic, albo kontaktowac sie z wiekszymi developerami za pomoca Linkedin....
Powodzenia.
Zgłoś wpis
3 Posty
Jacek S
(jacek.s)
Początkujacy
Dzieki sliczne, sprobuje jak mowisz
Zgłoś wpis


Bliżej nas