Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Pomóżcie w rozwianiu kilku pytań firma Work Centre - Holandia

Czytali temat:
Marcin Iw panDoe Doe (8479 niezalogowanych)
11 Postów
Daniel N
(danio3454)
Bywalec
Witam
Po moim poprzednim poście dzięki pewnym użytkownikom, którym bardzo dziękuję z tego miejsca udało mi się w końcu znaleśc pracę w NL

Odezwała się dziś do mnie firma ,,Work Centre" z Opola, już po południu miałem podpisaną umowę, wyjeżdzam w niedziele rano. Work Centre kieruje mnie do Agencji w NL ,, Level One West B.V. głownie na plewienie na pola, zbiór warzyw etc

I pytanie do osób które były w tej firmie:
- Jak wam się tam pracowało, jakie pozytywy/negatywy pracy?

I w sumie odnośnie samej firmy Work Centre - W sieci pozytywne opinie o nich, ma ktoś inne zdanie? Pozdrawiam
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
z tego co mnie doświadczenie nauczyło, zawsze znajdziesz i dobre i złe opinie na każde biuro...
pzdr również i powodzenia!
Zgłoś wpis
11 Postów
Daniel N
(danio3454)
Bywalec
Zobaczymy.. Po 2 miesiącach będe mogl sie wypowiedziec tutaj wiecej
Niby bym mógł wcześniej, bo dostęp Wi fI tam jest aczkolwiek jak na złośc wczoraj w Kluczborku mi Laptopa zajumali zło
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
telefony teraz tanie są...
Zgłoś wpis
11 Postów
Daniel N
(danio3454)
Bywalec
Zdaje sobie z tego sprawe, aczkolwiek 2 tygodnia czekac na formową wypłatę trzeba...
Już ledwo kase na wyjazd z PL udało mi się uzbierac... Pffee.. świat nie opiera sie tylko i wyłącznie na Facebook-u itp Najwyżej bede przepłacac telefonując
Zgłoś wpis
18 Postów
Admin D'Ark
(Pablo De Dark)
Moderator
masz głowę na karku, do tego jesteś szczery, poradzisz sobie bez problemu, jakoś w to nie wątpię
Jadą "starzy" po forum, że zeszło na psy, młodzi randkują - a tu jednak tyle ciekawych osób i niektórzy pomagają bezinteresownie...
widzisz, życie zaskakuje i kiedy się spodziewasz i kiedy nie
Zgłoś wpis
11 Postów
Daniel N
(danio3454)
Moderator
Powiem ci że to się tylko fajnie lekko mówi... Jade pierwszy raz, w dodatku sam, bez nikogo znajomego... Obawy są, nie wiadomo czego na miejscu można sie spodziewac... Byle praca bedzie, bez tego życ nie umiem
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
miałem podobnie z wyjazdem 15lat temu...
i wiesz co?
nie wiele się zmieniło
Zgłoś wpis
11 Postów
Daniel N
(danio3454)
Moderator
Po tygodniu pobytu poprzez Work Centre moge smialo polecic te firme
Zgłoś wpis
112 Posty

()
Stary wyjadacz
danio za 2 m-ce jeszcze raz zajzyj tu i jeszcze raz opowiedz jak jest/bylo
Zgłoś wpis


Bliżej nas