Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

LEBARA 0 zgubiona karta sim - Holandia

Czytali temat:
Ireneusz Kociak krzysztof nowak Kamil Wójcik Romi5 J. N. Karolina Grzegorczyk Mobb Deep gorolik1983 Irek Irek (7052 niezalogowanych)
1 Post
lyubitshka twar
(lyubitshka)
Początkujacy
witam, jestem aktualnei w Polsce i zgubiłam karte sim lebara ktora potrzebna mi jest by miec dostep do kona inetrnetowego ing nl
jak mogę w Polsce przebywajac to jakos to zalatwic by otrzymac nowa karte sim z tym styarym numerem telefonu czy są jakieś inne sposoby????

Proszę o pomoc/
Zgłoś wpis
3 Posty
Marek p
(marek1234)
Początkujacy
jesli numer byl zarejestrowany to niema problemu wszystko jest na stronie Lebary w pomocy wystarczy troche poszukac
Zgłoś wpis
3 Posty
sebastian zemsta
(slodkoigorzko)
Początkujacy
niestety nie masz racji ING.NL to nie ten sam bank co ING.PL sa to dwa rozne banki a jedyne co maja wspolnego to tylko nazwa i to ze naleza do tej samej grupy kapitalowej ,wiec cokolwiek chcesz zalatwic w banku ING.NL to musisz to zrobic w tym banku ,pozdrawiam
Zgłoś wpis
3 Posty
Andrzejkowerko
(Andrzejkowerko)
Początkujacy
lyubitshka napisał:
witam, jestem aktualnei w Polsce i zgubiłam karte sim lebara ktora potrzebna mi jest by miec dostep do kona inetrnetowego ing nl
jak mogę w Polsce przebywajac to jakos to zalatwic by otrzymac nowa karte sim z tym styarym numerem telefonu czy są jakieś inne sposoby????

Proszę o pomoc/
Zgłoś wpis


Bliżej nas