Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Zbigniew K. D.J. 85 Tij Moja (26651 niezalogowanych)
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
A więc wyjazd wcześnie rano i od razu do Misji(po drodze) tam załatwiamy formalności i w miasto, wracamy na spanie i rano znowu na miasto, a potem do razu powrót
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
hehe cos czuje ze tu sie inne are porobia niz przepowiadaliscie heh xd
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
hehe cos czuje ze tu sie inne pary porobia anie tak jak przepowiadaliscie hehe
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
doktor napisał:
Ród Polaków w Rotterdam napisał:
Tak słucham, kto dzwoni

Ród tym dziewicom trzeba coś przelać -czy poprostu tam na miejscu już sie załatwi?


Dostałem informację iż było by miło jeśli chodzi o przelew wcześniejszy, lecz stwierdziła Siostra Gertruda iż oplata na miejscu jest też możliwa i nie jest to żaden kłopot, mamy tylko przedzwonić przed wyjazdem ile dokładnie osób będzie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ród Polaków w Rotterdam napisał:
doktor napisał:
Ród Polaków w Rotterdam napisał:
Tak słucham, kto dzwoni

Ród tym dziewicom trzeba coś przelać -czy poprostu tam na miejscu już sie załatwi?


Dostałem informację iż było by miło jeśli chodzi o przelew wcześniejszy, lecz stwierdziła Siostra Gertruda iż oplata na miejscu jest też możliwa i nie jest to żaden kłopot, mamy tylko przedzwonić przed wyjazdem ile dokładnie osób będzie


no To git!!!!

melanii-Ty uważaj siostra Gertruda nie wiadomo jakiej jest orjentacji
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
grunt ze ja wiem jakiej jestem orientacji heheh nie dam sie wykorzystac
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
asta la vista-las vegas-las vargas-las polski las boloński-Git majones-czekoladki-siostra Gertruda wleje do szklanki
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
Sorry że dziś nie jestem wylewny w pisaniu ale boli mnie ząb i jutro dentysta czeka
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ród Polaków w Rotterdam napisał:
Sorry że dziś nie jestem wylewny w pisaniu ale boli mnie ząb i jutro dentysta czeka

współczuje Z/W
Zgłoś wpis
52 Posty
Arkadiusz W
(vadeer1)
Gaduła
a ja Wam wszystkim życzę superrrrrr, zajefantastycznej, niezapomnianej, kolorowej wycieczki do Paris Pozdrawiam
od samego czytania Waszych postów się zapowiada "gorący" wypad
a to dla Rodu:
zs19561.wrzuta.pl/audio/8RePCeWOKJv/121-...y_-_dentysta_sadysta

Żartowałem.... dasz radę Rodzie, wszakże , jak to mówią chłopaki nie płaczą...

Pozdrawiam....
Zgłoś wpis


Bliżej nas