Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Zbigniew K. D.J. 85 Tij Moja (26636 niezalogowanych)
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
Malwina może Ty zostawisz jedną koleżankę hmmm.....?


A zadowolisz się andre7
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Poczekajmy może zbierze sie jeszcze kilka osób i polecimy na 2 auta jeśli nie to sie wybierze 9tke
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
doktor dobry pomysł
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
Właśnie mnie olśniło jak bedzie nas duzo , bardzo dużo to możemy wynająć normalny autobus który ja poprowadze, w końcu mam prawko kat. D i wszelkie papierki
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ród Polaków w Rotterdam napisał:
Właśnie mnie olśniło jak bedzie nas duzo , bardzo dużo to możemy wynająć normalny autobus który ja poprowadze, w końcu mam prawko kat. D i wszelkie papierki

O i to jest dobry pomysł -teraz tylko ludzi kołować trzaba
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
a jesteś w posiadaniu prawka NL? jak nie to lipa będzie-chyba nie wypożyczą
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
jak się posmaruje to pożyczą, żartuje ale szczerze mówiąc to nie mam prawka NL , za to mam stały meldunek w NL i myślę że to by wystarczyło ,tak myślę

Zagłębie się w ten temat dalej bo mnie to nawet zainteresowało teraz ale z tego co wiem to po Amsterdamie jeżdżą polscy kierowcy w komunikacji miejskiej z polskim prawem jazdy, więc wypożyczalnia też nie może mieć obiekcji
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ród Polaków w Rotterdam napisał:
jak się posmaruje to pożyczą, żartuje ale szczerze mówiąc to nie mam prawka NL , za to mam stały meldunek w NL i myślę że to by wystarczyło ,tak myślę

Zagłębie się w ten temat dalej bo mnie to nawet zainteresowało teraz ale z tego co wiem to po Amsterdamie jeżdżą polscy kierowcy w komunikacji miejskiej z polskim prawem jazdy, więc wypożyczalnia też nie może mieć obiekcji


heh jestem tu 10lat,mam nl prawko ,meldunek,wszystko co trzeba i chciałem ferrari na godzinke pożyczyć za 250e i miałem problem ale udało sie na autokar nie mam prawka
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ALE ALE -ZAPRASZAMY CHĘTNE PANIE /PANÓW (z naciskiem na Panie )DO SPĘDZENIA MIŁEGO WEEKENDU W PARYŻU!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
87 Postów
Malwina Jakóbczyk
(malwina85op)
Gaduła
Ród Polaków w Rotterdam napisał:
Malwina może Ty zostawisz jedną koleżankę hmmm.....?


A zadowolisz się andre7


ha ha to tak wyglada ze te 2 to psiapsioly i nie pojada bez siebie
one moga jechac jako para ale jestem sama
wiec moze bezemnie
Zgłoś wpis


Bliżej nas