Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
kris Paczenko Barbara Overmeijer Nicodem Nicodemski ziomin Beata4321 Marcznik dj1987 mskitty Yahaya5 Gochna Oury008 Adam Farat (10412 niezalogowanych)
9 Postów
Anna Klimuszko
(klimka)
Początkujacy
Mój faworyt:

Facet w restauracji zamówił zupę i zauważył, że kelner którą mu ją przynosi trzyma w niej zanurzony palec.
- Panie! Czego mi trzymasz palucha w mojej zupie?!
- Bo mam na nim krostę i lekarz kazał mi go trzymać w ciepłym
- To trzymaj pan go sobie w dupie!
- Na zapleczu trzymam, ale na sali przy gościach jednak nie wypada...
Zgłoś wpis
8 Postów
Jadwiga Bednarek
(Jadwiga69)
Początkujacy
Przychodzi Garbaty do lekarza, a lekarz do Niego na ch*j się skradasz ;p
Zgłoś wpis
9 Postów

()
Początkujacy
Przychodzi maz do zony i mowi choc sie pokochamy.A zona na to nie mam czasu nie chce misie. Po jakis. Czasie znowu maz wraca i zagaduje zonke , chodz sie pokochamy.Zona znowu zbyla meze preteksem ze nie ma ochoty na seks.Mysli maz dlugo jak naklonic ja do kochania .Wpad na pomysl wchodzi do pokoju, i mowi choc sie pokochamy zona odpowiada nie chce mi sie.A maz na to dam ci 100 we zona .mysli dobry interes miec a nie miec a co tam .Zgoda poszli do pokoju zrobili. Co mieli i maz daje zonie 100 we .A zona co to? 100 wa a maz do niej .Stara dupa stara 100wa
Zgłoś wpis
1 Post
bigos bigos
(bigosek)
Początkujacy
Mąż mówi do żony przy kolacji:
- Wiesz co? Bez przerwy tylko jesz i jesz, tyłek masz jak kombajn...
W nocy zebrało się chłopu na amory, przytula się do żony, ta odwraca sie do niego i mówi:
- Stary, dla jednej słomki to ja całego kombajnu uruchamiać nie będę...
Zgłoś wpis
14 Posty
Bywalec
Mnie bawi absurdalne poczucie humoru.
Zgłoś wpis


Bliżej nas