Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Bijna weekend!! - Holandia

Czytali temat:
Joanna U PranGliwice lukaszek8959 Patrycja1988 czwm Jan Bąk Jandrula Sala (10998 niezalogowanych)
3 Posty
G B
(gra)
Początkujacy
Holendrzy bardzo często urzywają tego powiedzenia! Zdarza się nawet, że w poniedziałek o 7:00 rano!! Cały tydzień z niecierpliwością czekają na piątkowe popołudnie, żeby wreszcie zacząć odpoczywać, a jak czasami trzeba przyjść w sobotę do pracy, to jest to dla nich wielka kara!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A co powiecie na : neuken in de keuken ? To mój faworyt.
Zgłoś wpis
2 Posty
degraff ..
(degraff)
Początkujacy
Mijn naam is haas
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
no to rzeczywiscie dobre powiedzonko heheh
Zgłoś wpis
200 Postów
Iga P
(Bogomsława)
Doświadczony forumowicz
No, prawda
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mnie tez to sie udzielilo i kazdy poniedzialek w pracy zaczynam od"bijna weekend!
Zgłoś wpis
1 Post
Piotr Sieg
(pioti5)
Początkujacy
Znam i denerwuje mnie to - tydzien sie ledwo zaczynie a juz krzycza: Bijna weekend!!!!!! a do pracy sie nie przykladaja
Zgłoś wpis
13 Posty
magda mycek
(myckowa)
Bywalec
tego typu teksty zmieniaja sie z czasem, co sezon to inne powiedzonko na topie. ale "bijna weekend" to rzeczywiscie dlugoterminowiec! A 'neuken in de keuken" to tez udane powiedzonko. to z kolei jest popularne przez wolnosc slowa i trudna wymowe tych slowek, mysle sobie...
Zgłoś wpis
1 Post
Paul g
(plop32)
Początkujacy
hihi..... zauważ że są tylko holedrzy(wiatraki), lewusy, nieroby,a nas Polaków wytykają
Zgłoś wpis
49 Postów
Krasnoludek znad morza
(Krasnoludek)
Bywalec
to znaczy tak.Jeśli oni rozmawiają i nic nie robią to jest ok.Ale jesli Polak stoi lub przez chwilę rozmawia to juz nie jest fajnie...trochę mnie to dziwiło ale przywykłem
Zgłoś wpis


Bliżej nas