Polka wydaje powieść o życiu w Holandii. Przedsprzedaż „Do jutra w Amsterdamie” już ruszyła Kultura
Krystian Łukowicz 16 stycznia 2018
14:11

Polka wydaje powieść o życiu w Holandii. Przedsprzedaż „Do jutra w Amsterdamie” już ruszyła

2
Skomentuj
Autorka powieści nie spodziewała się, że aż tak urzeknie ją życie w Holandii Maxpixel/CC0
Agnieszka Zakrzewska mieszka w Holandii 16 lat, ale podobnie jak wielu Polaków nie spodziewała się, że jej pierwsze kroki na niderlandzkiej ziemi będą początkiem nowego etapu. Postanowiła, że podzieli się ze światem swoimi doświadczeniami z życia na obczyźnie, które posłużyły za podstawę jej debiutu literackiego.
Plany, które zakładały kilkumiesięczny wyjazd zarobkowy zostały zmienione i autorka powieści została w Holandii... na zawsze.
Reklama
Sama o swojej książce pisze tak:

„Do jutra w Amsterdamie’’ jest pełna dobrych emocji i refleksji nad wartościami, które bez względu na to, skąd pochodzimy, są najważniejsze w życiu. To mój pamiętnik o trudnych doświadczeniach na obczyźnie, po części autobiografia, zbeletryzowane zapiski codzienności w Holandii, portrety ludzi, obrazy zdarzeń, kolory emocji, cała gama uczuć oraz sporo ciepłego humoru.~Agnieszka Zakrzewska

Tak na półce będzie się prezentować powieść Agnieszki Zakrzewskiej
Tak na półce będzie się prezentować powieść Agnieszki Zakrzewskiej Za zgodą autorki
Pierwsza powieść Polki-emigrantki będzie miała swoją premierę 15 lutego, ale już teraz znajduje się w przedsprzedaży. Agnieszka Zakrzewska liczy, że opowieść na podstawie życiowych perypetii na obczyźnie zainteresuje czytelników... i wszystko wskazuje, że tak właśnie będzie. Już teraz książka jest na 14. pozycji na liście TOP 100 w kategorii literatura obyczajowa i 73. w TOP 100 wszystkich książek w sklepach Empik.
Gość
Wyślij
Dodaj zdjęcie
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych
Tylko zalogowani użytkownicy mogą w pełni korzystać z portalu Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę
lub dołącz przez
Facebook

Bliżej nas