Koordynator projektu - administracja

Flevoland  |   06-12-2018 13:19   |  Numer ogłoszenia: 124815
  • Stanowisko:Koordynator projektu
  • Branża:Praca biurowa
Jesteś osobą ambitna i chcesz wykonywać pracę która wymaga kreatywności, a kontakt z ludźmi to to co uwielbiasz? Jeśli tak to ta oferta jest dla Ciebie!
atrakcyjne wynagrodzenia w zależności od doświadczenia 1850-2300eu brutto;
służbowy samochód z karta do tankowania, laptop i telefon; (zakelijke auto, laptop, telefoon)
możliwość stałego rozwoju; (doorgroeimogelijkheden)
kursy językowe oraz kursy obsługi programów i systemów komputerowych. (taalcursus en trainingen)
Szukamy osoby na stanowisko Koordynator Projektu w firmie Covebo oddział Job4Life w Harderwijk. Rozpoczniesz projekt jako pracownik administracyjny, który zajmie się uzupełnieniem administracji a docelowo otrzymasz możliwość rozwoju zawodowego jako rekruter.

Główne zadania:
- prace administracyjne;
- uzupełnianie formularzy razem z naszymi pracownikami;
- wsparcie dla oddziałów na terenie całej Holandii.
Możliwość rozwoju gdzie do Twoich obowiązków będzie należało:
-tworzenie bazy danych z dostępnymi kandydatami;
-rekrutacja pracowników na terenie Holandii;
-współpraca i wsparcie komórki rekrutacyjnej w Polsce;
-sprawdzanie profilu osób dostępnych do pracy w odniesieniu do wakatów.
Wymagania :
-gotowość do podjęcia stałej współpracy;
-prawo jazdy kat B;
-znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu dobrym;
-wysoka kultura osobista;
- znajomość pakietu office;
-mile widziane doświadczenie w pracach administracyjnych.

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenia;
-służbowy samochód z karta do tankowania, laptop i telefon;
-kontrakt w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji;
-możliwość stałego rozwoju (kursy językowe, obsługi programów i systemów komputerowych).
Nasza firma
Covebo jest ambitną i szybko rozwijającą się firmą, ale bez względu na to nigdy nie traci swojej osobistej, bezpośredniej i nieformalnej kultury. Ludzie, którzy tu pracują są, trochę szaleni, ambitni, towarzyscy i serdeczni, a przede wszystkim potrafią sobie pomagać.

Osoby zainteresowane proszę o przeslanie CV na adres: borowiecki@covebo.nl

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80 – 386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 53