PRACA NA POCZCIE (POST NL) NA CAŁY SEZON 2019/2020

Wszystkie regiony  |   26-11-2019 11:42   |  Numer ogłoszenia: 114982
  • Stanowisko:PRACOWNIK PRODUKCJI
  • Branża:Inne
Biuro Holenderskiej agencji pracy McDoit B.V. poszukuje osób w charakterze:
Poszukujemy pracownika sortowni paczek Holenderskiego Urzędu Pocztowego
Praca w sortowni przesyłek kurierskich w okolicy Venlo
Praca na długi okres czasu
Praca w okresie świątecznym
Oferujemy :
  • Stawka 9,81 Euro Brutto
  • Praca od 17:30 do max. 01:45 / od niedzieli do piątku
  • Po 21.00 każda godzina płatna 130%
  • Praca w Niedziele płatna 130%, a po 21.00 - 150%
  • Zakwaterowanie w Kleve na terenie Niemiec
  • Dojazdy do pracy
Wymagania :
  • Komunikatywna znajomość J. Angielskiego
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Elastyczne podejście względem czasu, jak i tempa pracy
  • Sprawność manualna
Praca rozpoczyna się z dniem 13.10.2018 i wymaga obecności na stanowisku w czasie Świat Bożego Narodzenia i Nowego Roku
Osoby zainteresowane pracą na tym stanowisku prosimy o wysłanie CV na adres rekrutacja@mcdoit.pl
NABORY OSÓB BĘDĄCYCH NA TERENIE HOLANDII tel 0048 42 207 34 34

CV na adres rekrutacja@mcdoit.pl Tel:0048 42 207 34 34  Mob:+48 509 487 894 Lub Facebook: https://www.facebook.com/mcdoit www.mcdo-it.pl
l
  • Miejsce pracy:
    NIJMEGEN
  • Opis stanowiska:
    Posiadamy kilkanaście ofert pracy w sektorze produkcyjnym, logistycznym, oraz dla wykwalifikowanych zawodów
    Lokalizacja pracy oraz zakwaterowania: Kleve(DE)/Bunschoten(NL)
  • Wymagania:
    Komunikatywna znajomość j. angielskiego / j.niemieckiego.
    Prawo jazdy kat. B ( mile widziane)
    Sprawności manualne oraz umiejętność pracy w zespole
    Dyspozycyjność do wyjazdu, ok. 3 dni.
  • Oferujemy:
    Stawka uzależniona od wieku pracownika oraz stanowiska pracy
    Zakwaterowanie/Dojazdy do pracy/Opieka koordynatorów
    Pełen wymiar godzin wedle przepisów Holenderskich zgodnych z CAO
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:PROWADZIMY CODZIENNE NABORY-START PRACY OD ZARAZ !

    ** ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA WERYFIKUJEMY TELEFONICZNIE **

    CV na adres praca@solidservice.pl

    Tel:0048 42 207 34 34 Mob:+48 509 487 894

    Facebook : www.facebook.com/SolidServiceFlexwork

    Strona WWW : www.mcdo-it.pl