Ukladanie kostki brukowej

Overijssel  |   7 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 123148
  • Stanowisko:Brukarz
  • Branża:Budownictwo
Holenderskie biuro pośrednictwa pracy WARX, poszukuje osób chetnych do podjecia pracy przy ukladaniu kostki brukowej.
Ze wzgledu na charakter pracy preferowane sa osoby mlode.
  • Miejsce pracy:
    Staphorst
  • Opis stanowiska:
    Prowadzenie prac oraz projektow zgodnie z terminami.
  • Wymagania:
    - znajomość języka obcego na poziomie komunikatywnym
    - prawo jazdy kat.B
  • Oferujemy:
    - umowę na podstawie CAO
    - tygodniowe wypłaty
    - ubezpieczenie
    - dojazd do pracy bądź zwrot kosztó
    - zakwaterowanie - pokoj jednoosobowy w standardzie
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać pod adres : praca@warx.nl
    Tel : 0031615330466