WIELE CIEKAWYCH OFERT PRACY-CAŁA HOLANDIA

Wszystkie regiony  |   17-11-2020 12:22   |  Numer ogłoszenia: 118139
  • Stanowisko:PRACOWNIK PRODUKCJI
  • Branża:Przemysł
Biuro Holenderskiej agencji pracy McDoit B.V. poszukuje osób w charakterze:

  • Pracownik produkcji spożywczej

  • Operatorzy wózków widłowych

  • Order-pikerów

  • Pracownicy linii spożywczych

  • Operatorzy maszyn spożywczych

  • Kontrolerzy jakości

PROWADZIMY CODZIENNE NABORY-START PRACY OD ZARAZ !

CV na adres: rekrutacja@mcdoit.pl

Tel: 0048 42 207 34 34

Mob:+48 509 487 894

Lub Facebook: www.facebook.com/mcdoit

www.mcdo-it.pl
  • Miejsce pracy:
    Różne rejony Holandii
  • Opis stanowiska:
    Posiadamy kilkanaście ofert pracy w sektorze produkcyjnym, logistycznym, oraz dla wykwalifikowanych zawodów
    Lokalizacja pracy oraz zakwaterowania: Kleve(DE)/Bunschoten(NL)/Amsterdam(NL)
  • Wymagania:
    Komunikatywna znajomość j. angielskiego / j. niemieckiego
    Prawo jazdy kat. B ( mile widziane)
    Sprawności manualne oraz umiejętność pracy w zespole
    Dyspozycyjność do wyjazdu, ok. 3 dni.
  • Oferujemy:
    Stawka uzależniona od wieku pracownika oraz stanowiska pracy
    Zakwaterowanie/Dojazdy do pracy/Opieka koordynatorów
    Pełen wymiar godzin wedle przepisów Holenderskich zgodnych z CAO

Zobacz więcej zdjęć