Praca w magazynie. Zbieranie zamówień

Wszystkie regiony  |   05-09-2019 02:30   |  Numer ogłoszenia: 110700
  • Stanowisko:Magazynier
  • Branża:Inne
  • zbieranie zamówień
  • Miejsce pracy:
    Veghel
  • Opis stanowiska:
    •zbieranie zamówień
    •praca w magazynie sieci supermarketów
    •pakowanie produktów różnego rodzaju oraz różnych marek
    •przygotowywanie zamówień
    •inne prace magazynowe: rozpakowywanie towaru, pakowanie zamówień, etykietowanie, itd.
    •praca w Veghel
  • Wymagania:
    •komunikatywna znajomość języka angielskiego
    •dyspozycyjność na okres co najmniej 13 tygodni
    •prawo jazdy kat. B
    •gotowość podjęcia oferowanych prac w różnych zakładach
  • Oferujemy:
    •pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
    •możliwość długoterminowej współpracy
    •opiekę Polskich koordynatorów
    •możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii:
    •zakwaterowania
    •ubezpieczenia
    •transport lokalnego
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:https://tnsgroup.pl/praca-w-magazynie-zbieranie-zamowien/

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80 – 386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 342