Praca w NL dla osób z własnym zakwaterowaniem

Wszystkie regiony  |   23-03-2020 17:09   |  Numer ogłoszenia: 110822
  • Stanowisko:Magazynier
  • Branża:Administracja
  • Pracownik produkcyjny bądź magazynowy w jednym z zakładów pracy w regionie Noord-Brabant
  • Możliwość podjęcia pracy w zakładach zajmujących się np:
– produkcją różnego rodzaju kosmetyków (kremy, dezodoranty, żele pod prysznic, itp.)– rozładunkiem/załadunkiem towarów– produkcją wyrobów piekarniczych bądź produkcją różnego rodzaju sałatek i przekąsek
  • Miejsce pracy:
    Noord-Brabant
  • Opis stanowiska:
    •Pracownik produkcyjny bądź magazynowy w jednym z zakładów pracy w regionie Noord-Brabant
    •Możliwość podjęcia pracy w zakładach zajmujących się np:
    – produkcją różnego rodzaju kosmetyków (kremy, dezodoranty, żele pod prysznic, itp.)
    – rozładunkiem/załadunkiem towarów
    – produkcją wyrobów piekarniczych bądź produkcją różnego rodzaju sałatek i przekąsek
  • Wymagania:
    •Prywatne zakwaterowanie w regionie Noord-Brabant
    •Własny środek transportu
    •Komunikatywna znajomość języka angielskiego – znajomość j. holenderskiego będzie dodatkowym atutem
    •Dyspozycyjność do pracy min. 13 tygodni
    •Gotowość podjęcia oferowanych prac w różnych zakładach
    •Gotowość podjęcia pracy w godzinach nadliczbowych
    •Elastyczność i motywacja
    •Pozytywne podejście do zleconych zadań
  • Oferujemy:
    •Dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki
    •Pracę w renomowanej firmie z perspektywą rozwoju zawodowego
    •Szansę na długoterminową współpracę
    •Możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii:
    •*ubezpieczenia
    •Opiekę polskich koordynatorów
    •Zwrot kosztów dojazdu do pracy w zależności od oferty (od 1,50€ euro dziennie za dojazd powyżej 10 km do pracy)
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Więcej: https://tnsgroup.pl/super-oferty-w-nl-wymagane-prywatne-zakwaterowanie/

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-393) przy ul. Krynickiej 1, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 477