Spawacz MIG/MAG (Belgia)

Belgia  |   2 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 116124
  • Stanowisko:Spawacz MIG/MAG (Belgia)
  • Branża:Inne
SPAWACZ MIG-MAG BELGIA OD 15 EUR + NADGODZINY!!!

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii najlepszych kandydatów do pracy w zawodzie:

Praca polega na spawaniu części do ciężarówek i dźwigów typu HDS które są na nich montowane.
  • Miejsce pracy:
    Belgia
  • Opis stanowiska:
  • Wymagania:
    •Minimum 2 lata doświadczenia jako spawacz MIG/MAG
    •Przynajmniej komunikatywna znajomość j. angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego – warunek konieczny!
    •Mile widziane aktualne certyfikaty spawalnicze (ale nie konieczne)
    •Umiejętność czytania rysunku technicznego i montowania – warunek konieczny
    •Ogólna znajomość narzędzi warsztatowych oraz otwartość na prace w nadgodzinach.
  • Oferujemy:
    •atrakcyjne wynagrodzenie - 15 €/h + nadgodziny
    •w pełni legalne zatrudnienie na podstawie belgijskiej umowy o pracę
    •dodatek wakacyjny (zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii - 15.38% rocznych zarobków brutto)
    •premię roczną (w wysokości 8.15% rocznych zarobków brutto)
    •dodatek rodzinny
    •pozostałe premie, bonusy i inne świadczenia zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii
    •zorganizowanie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii
    •opiekę polskojęzycznych koordynatorów
    •jednorazowy zwrot kosztów przejazdu do Belgii do kwoty 125€
    •organizacja zakwaterowania: płatne 65€/tydzień za pokój jednoosobowy (pracownik może korzystać z własnego miejsca zakwaterowania)
    •pracę na dłuższy okres czasu
    •ubranie robocze
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres:

    info@nextagency.eu

    Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

    Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez NEXT s.c. do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać dostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych.
    KRAZ nr 18051

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-393) przy ul. Krynickiej 1, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 23