Pracownik Produkcji / Monter Maszyn Holandia

Holandia Południowa  |   08-04-2019 17:12   |  Numer ogłoszenia: 124632
  • Stanowisko:Pracownik Produkcji / Monter Maszyn Holandia
  • Branża:Konstrukcja
Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Holandii

Poszukujemy pracowników dla naszego klienta mieszczącego się w miejscowości Oisterwijk, który zajmuje sie projektowaniem oraz produkcją wielofunkcyjnych pojazdów : koparko - ładowarek

ZADANIA
Na tym stanowisku jesteś odpowiedzialny za prefabrykację elementów ramy, elementów hydrauliki, rozbieranie lub gwintowanie ramek i wstępny montaż osi.

WYMAGANIA
• poszukujemy osób, które potrafią czytać rysunek techniczny, posiadają doświadczenie
w montażu oraz mają wiedzę z zakresu mechaniki/pneumatyki/hydrauliki
• porozumiewanie się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym

OFERUJEMY
  • stałe zatrudnienie z możliwością przejścia na kontrakt bezpośrednio do firmy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie: około €2200 - 2600€ miesięcznie (w zależności od doświadczenia + dodatek ADV)
  • zakwaterowanie oraz ubezpiecznie zdrowotne, jeśli jest to konieczne €80 - €100
Zainteresowanych kandytatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku angielskim
 na adres mailowy:   office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać "Monter Maszyn"

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji
  • Miejsce pracy:
    Oisterwijk

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80 – 386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 221