Spawacz mig-mag, ślusarz, monter, elektryk

Geldria  |   04-02-2019 13:48   |  Numer ogłoszenia: 127055
  • Stanowisko:Stocznia- Spawacz mig-mag, ślusarz, monter, elektryk -
  • Branża:Przemysł stoczniowy
Daxxa Personeelsdiensten jest Agencją Zatrudnienia z ponad 10-letnim doświadczeniem. Zapewniamy pracę na terenie Holandii jak i Belgii a nasze oddziały znajdują się w Oud Gastel, Heteren oraz Amstelveen.

Miejsce pracy: Prowincja Geldria (Gelderland) okolice Maasbommel /Rhenen
Początek pracy: jak najszybciej
  • Miejsce pracy:
    Geldria
  • Opis stanowiska:
    * Spawacze mig-mag
    * ślusarze
    * monterzy
    * elektrycy
  • Wymagania:
    - Minimalnie 5 letnie doswiadczenie w jednym z wyzej wymienionych zawodow.
    - Znajomosc jezyka holenderskiego lub angielskiego
    - Wlasny srodek transportu
    - wlasne zakwaterowanie- mile widziane
  • Oferujemy:
    - stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski
    - atrakcyjną stawkę godzinową
    - zwrot za dojazdy do pracy
    - co tygodniowe przelewy
    - załatwienie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem
    - odpłatne ubezpieczenie zdrowotne
    - możliwość długotrwałej współpracy
    - pewne godziny pracy
    - opiekę i pomoc stałego koordynatora
    - dodatki od dochodów brutto: pieniadze wakacyjne 8,00%, urlop, krótka nieobecność w pracy i dni świąteczne.

    - dodatki za pracę zmianową oraz w weekendy, wysokość zalezna od konkretnyego CAO (układu zbiorowego pracy)
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres praca@daxxa.nl w tytule maila prosze wpisać STOCZNIA

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80 – 386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 166