Cieśla szalunkowy

Wszystkie regiony  |   15-02-2019 09:27   |  Numer ogłoszenia: 127370
  • Stanowisko:Cieśla szalunkowy
  • Branża:Budownictwo
Aelbers Flexibele PersoneelsDiensten BV poszukuje:Cieśli szalunkowch
Opis Firmy
Aelbers Personeel B.V. to  renomowana agencja pośrednictwa pracy współpracująca z największymi zleceniodawcami w Holandii.
 Zakres obowiązków
  • wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe na budowach infrastruktury (mosty, estakady, wiadukty, tunele), montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka lub podobnych,
  • betonowanie
  • praca w oparciu o rysunek techniczny
  • Ponadto wykonywanie innych zleconych prac ogólnobudowlanychponadto wykonywanie innych zleconych prac ogólnobudowlanych
    Ponadto wykonywanie innych zleconych prac ogólnobudowlanych
Wymagane uprawnienia/certyfikaty
  • odpowiedzialność, umiejętność pracy samodzielnie oraz w grupie, umiejętności czytania rysunków technicznych, wiedza i doświadczenia z zakresu prac ciesielskich i betoniarskich, znajomość materiałów
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • kilkuletnia i aktualna praktyka w zawodzie
  • prawo jazdy
  • samochód (w przypadku kilkuosobowych grup , wystarczy 1 auto)
  • Mile widziany Sofi numer, dyplom VCA
kilkuletnia i aktualana praktyka w zawodzie
• język angielski lub niemiecki w stopniu dobrym lub komunikatywnym
• odpowiedzialność, umiejętność pracy samodzielnie oraz w grupie
• samochód (w przypadku kilkuosobowych grup, wystarczy 1 auto)
• mile widziany dyplom VCA
• mile widziany Sofi numerkilkuletnia i aktualana praktyka w zawodzie
• mile widziany Sofi numer
Oferujemy
  • dobre warunki pracy według holenderskiego prawa pracy
  • długoterminowe zatrudnienie
  • tygodniowe wynagrodzenie
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • zakwaterowanie (pokoje 1 lub 2 osobowe)
  • rekompensata kosztów podróży
  • opieka polskiego koordynatora
 Procedura rekrutacji CV proszę przesłać na email j.markiewicz@aelberspersoneel.nl  Kontakt telefoniczny pod numerem: 0031-612-053-096