Poszukujemy stolarza z doświadczeniem-> Styl Mebel

Holandia Południowa  |   03-04-2019 12:18   |  Numer ogłoszenia: 128994
  • Stanowisko:Stolarz
  • Branża:Budownictwo
Do prężnie rozwijającej się firmy w Holandii poszukujemy doświadczonego stolarza. Zajmujemy się meblami na wymiar.

*Zakwaterowanie na terenie Rotterdamu własne bądź pomożemy załatwić.

Zainteresowanych prosimy o kontakt tel.: +31 6 17711566

CV prosimy przysłać na adres e-mail: info@stylmebel.eu
  • Miejsce pracy:
    Rotterdam
  • Opis stanowiska:
    Zadania:
    - prace w warsztacie stolarskim
    - cięcie i obróbka powierzchni drewnianych
    - produkcja i montaż mebli kuchennych, szaf na wymiar z drewna oraz płyt meblowych
  • Wymagania:
    - doświadczenie minimum 2 lata na stanowisku stolarza
    - prawo jazdy kategorii B
    - mile widziana znajomość języka obcego: Angielski, holenderski
    - bez nałogów
  • Oferujemy:
    - umowę o pracę
    - stałe zatrudnienie
    - wypłaty raz w miesiącu
    - pomagamy załatwić wszystkie świadczenia na terenie Holandi

Zobacz więcej zdjęć