Cieśla Szalunkowy - 14,42 Euro/h

Wszystkie regiony  |   03-04-2019 23:33   |  Numer ogłoszenia: 129024
  • Stanowisko:Cieśla Szalunkowy
  • Branża:Budownictwo
Praca w Holandii w stabilnej firmie na stanowisku: Cieśla SzalunkowyZakres Zadań:
  • Miejsce pracy:
    Holandia
  • Opis stanowiska:
    - wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe
    - praca z rysunkiem technicznym
    - montaż i demontaż szalunków
    - wykonywanie zbrojeń
  • Wymagania:
    - minimum rok doświadczenia w branży
    - podstawowa znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
    - prawo jazdy - mile widziane
  • Oferujemy:
    - bardzo dobre warunki zatrudnienia na podstawie holenderskiego prawa pracy
    - wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
    - ubezpieczenie zdrowotne
    - bezpłatne zakwaterowanie (pokoje 1 lub 2 osobowe)
    - polski koordynator
    - zwrot kosztów dojazdu