Praca w szklarni - pomidory/ogórki

Holandia Południowa  |   10-04-2019 12:42   |  Numer ogłoszenia: 129292
  • Stanowisko:Praca w szklarni - 10 Euro/h
  • Branża:Rolnictwo
Pielęgnacja i zbiór ogórków szklarniowych – na platformie (zbiór, podwiązywanie, obcinanie, opuszczanie)
  • Miejsce pracy:
    Holandia
  • Opis stanowiska:
    Pielęgnacja i zbiór ogórków szklarniowych – na platformie (zbiór, podwiązywanie, obcinanie,
    opuszczanie)
  • Wymagania:
    - sprawność manualna
    - wymagane doświadczenie w pracach na podobnym stanowisku
    - motywacja do pracy, sumienność oraz zaangażowanie w powierzane obowiązki,
    - mile widziana prawo jazdy kat. B
    - zaświadczenie o niekaralności
  • Oferujemy:
    - atrakcyjne wynagrodzenie - Stawka 10e brutto/h, około 50h w tygodniu
    - opiekę polskiego rezydenta,
    - możliwość zorganizowania zakwaterowania – 13e/doba
    - legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami Kodeksu Pracy
    obowiązującymi na terenie kraju wykonywanej pracy