Holandia - prace magazynowe/logistyczne

Brabancja Północna, Deurne  |   25-06-2019 08:51   |  Numer ogłoszenia: 130550
  • Stanowisko:Pracownik magazynu
  • Branża:Transport i Logistyka
POSZUKUJEMY OSÓB DO RÓŻNYCH PRAC MAGAZYNOWYCH TJ. SORTOWANIE, KOMISJONOWANIE (ORDERPICKER), OPERATOR WÓZKÓW ITP.

MIEJSCE PRACY: VEGHEL, WAALWIJK, DEURNE
ROZPOCZĘCIE PRACY: OD ZARAZ
ILOŚĆ GODZIN PRACY: OK. 38 H/TYDZIEŃ

CHCESZ APLIKOWAĆ NA NASZĄ OFERTĘ PRACY? W LINKU REKRUTACYJNYM ZNAJDZIESZ WSZYSTKIE INFORMACJE NA TEMAT TEGO KIM JESTEŚMY I W JAKIM CELU BĘDZIEMY PRZETWARZAĆ TWOJE DANE OSOBOWE:

  • Miejsce pracy:
    VEGHEL, WAALWIJK, DEURNE
  • Opis stanowiska:
    Prace odbywają się w halach zamkniętych o pokojowej temperaturze. Do obowiązków pracownika w zależności od firmy należy:
    -zbieranie artykułów za pomocą skanera
    -rozładunek/załadunek kontenerów
    -przygotowywanie towaru do wysyłki
    -przepakowywanie, sortowanie, uzupełnianie produktów na regałach
    -obsługa wózka widłowego (boczne wysokiego składu, przednie, elektryczne itd.) - czasami możliwość wyrobienia ogólnoholenderskich uprawnień na wózki wysokiego składu

    Zawsze dopasowujemy pracę do otrzymanego CV. Brak doświadczenia nie jest przeszkodą!
  • Wymagania:
    -- ZNAJOMOŚĆ J. ANGIELSKIEGO
    -- PRAWA JAZDY – MILE WIDZIANE
    -- DOŚWIADCZENIE - MILE WIDZIANE
  • Oferujemy:
    PODSTAWOWE STAWKI OD 10,00 DO 10,93 EURO BRUTTO/H
    ATRAKCYJNE DODATKI ZMIANOWE
    ZAKWATEROWANIE I UBEZPIECZENIE ZAPEWNIONE, PŁATNE PRZEZ PRACOWNIKA ZAPEWNIONY
    TRANSPORT DO MIEJSCA PRACY OPIEKĘ KOORDYNATORA NA MIEJSCU
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:CHCESZ APLIKOWAĆ NA NASZĄ OFERTĘ PRACY? W LINKU REKRUTACYJNYM ZNAJDZIESZ WSZYSTKIE INFORMACJE NA TEMAT TEGO KIM JESTEŚMY I W JAKIM CELU BĘDZIEMY PRZETWARZAĆ TWOJE DANE OSOBOWE:

    Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy Euro Work, która pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Zobacz więcej zdjęć