Operator robota spawalniczego

Overijssel, Zwolle  |   14-05-2019 10:22   |  Numer ogłoszenia: 130728
  • Stanowisko:Operator robota spawalniczego
  • Branża:Przemysł
Miejsce pracy: Zwolle
Termin rozpoczęcia projektu: Od zaraz!
Czas trwania projektu: Około pół roku z możliwością przedłużenia
Ilość godzin pracy: Około 40 godzin/ tygodniowo
Opis stanowiska: Praca polega na pomocy przy obsłudze robota przy produkcji hakow holowniczych

  • Miejsce pracy:
    Zwolle
  • Opis stanowiska:
    Praca polega na pomocy przy obsłudze robota przy produkcji haków holowniczych oraz wykonywanie poprawek manualnych.
  • Wymagania:
    Wymagania:
    -komunikatywna znajomość j. angielskiego
    -certyfikat spawalniczy
    -spostrzegawczość oko do detalu
    -prawo jazdy kat.B
  • Oferujemy:
    Stawka brutto: 11,71 EURO/ GODZ
    Stawka netto: 393 euro/tyg.(przy 40h/ pracy)
    Zakwaterowanie i ubezpieczenie, darmowy dojazd do pracy

    Oferujemy dodatkowo:
    -pomoc polskiego koorydnatora przez cały okres zatrudnienia,
    -pomoc w zorganizowaniu wyjazdu oraz załatwieniu wszystkich formalności.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Praca zmianowa PON-PT w godzinach 6-15 i 15-24.