OPERATOR ROBOTA SPAWALNICZEGO/SPAWACZ 135

Overijssel  |   17-05-2019 11:21   |  Numer ogłoszenia: 130926
  • Stanowisko:Spawacz 135/operator robota spawalniczego
  • Branża:Inne
Firma Interwel B.V. z siedziba w Nieuwleusen dla jednego ze swoich klientow poszukuje kandydata na stanowisko:
operator robota spawalniczego/spawacz MAG 135
  • Miejsce pracy:
    Zwolle
  • Opis stanowiska:
    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie przyuczona do obsługi robota spawalniczego. Do jej zadań należeć będzie również kontrola jakości oraz dokonanie ewentualnych poprawek po robocie spawalniczym. Dlatego też idelany kandydat musi posiadać doświadczenie w spawaniu czarnej stali metodą MAG 135.
  • Wymagania:
    Doświadczenie w pracy jako spawacz mag 135
    Doświadczenie w pracy przy obsłudze robota - mile widziane
    Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    Prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy:
    Stałe godziny pracy,
    Wynagrodzenie tygodniowe 415 euro netto/ 40 h pracy (po odliczeniu zakwaterowania i ubezpieczenia),
    Zakwaterowanie (77,50 euro/tydz); ubezpieczenie (22,71 euro/tydz.),
    Darmowy dojazd do pracy lub zwrot kosztów dojazdu,
    Opiekę koordynatora na miejscu.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca@interwel.nl w temacie wiadomości wpisując OPERATOR ROBOTA.