Spawacz 135 do obslugi robota spawalniczego

Overijssel  |   24-05-2019 14:23   |  Numer ogłoszenia: 131276
  • Stanowisko:Spawacz 135
  • Branża:Przemysł
Firma Interwel B.V. z siedziba w Nieuwleusen dla jednego ze swoich klientow poszukuje kandydata na stanowisko:
operator robota spawalniczego/spawacz MAG 135

  • Opis stanowiska:
    Do firmy w której spawane są konstrukcje stalowe poszukujemy kandydata na stanowisko: SPAWACZ 135 do obsługi robota spawalniczego.
  • Wymagania:
    Wymagania:
    Doświadczenie w pracy jako spawacz mag 135
    Doświadczenie w pracy przy obsłudze robota - mile widziane
    Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    Prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy:
    Oferujemy:
    Stałe godziny pracy,
    Wynagrodzenie tygodniowe 415 euro netto/ 40 h pracy (po odliczeniu zakwaterowania i ubezpieczenia),
    Zakwaterowanie (77,50 euro/tydz); ubezpieczenie (22,71 euro/tydz.),
    Darmowy dojazd do pracy lub zwrot kosztów dojazdu,
    Opiekę koordynatora na miejscu.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca@interwel.nl w temacie wiadomości wpisując OPERATOR ROBOTA KONSTRUKCJE.

Zobacz więcej zdjęć