Pracownik Produkcji Wyrobow Miesnych

Overijssel, Wijhe  |   21-06-2019 07:54   |  Numer ogłoszenia: 132147
  • Stanowisko:Pracownik Produkcji
  • Branża:Produkcja żywności
Agencja pracy tymczasowej McDo-it B.V poszukuje pracowników produkcyjnych dla producenta produktów mięsnych w pobliżu Zwolle.
 Szukasz przyjemnej pracy jako pracownik produkcyjny w równie przyjemnej atmosferze? Czy chciałbyś zostać przeszkolony jako operator podczas pracy ?
Lubisz pracować w zespole z entuzjastycznymi i sympatycznymi kolegami? Wtedy ta oferta jest dla  Ciebie!
  • Miejsce pracy:
    Wijhe
  • Opis stanowiska:
    Jako pracownik produkcyjny wykonujesz pracę, która jest ważna dla procesu produkcyjnego. Oczywiście nie robisz tego samodzielnie, ale w miłym zespole! W ciągu dnia jesteś zajęty produkcją produktów mięsnych, sprawdzaniem jakości produktów i zapewniasz, że proces przebiega sprawnie. Podsumowując, twoje obowiązki są następujące:
    •Produkcja różnych rodzajów produktów mięsnych
    •Sprawdzanie procesu produkcji
    •Transport towarów
  • Wymagania:
    Wymagania dotyczące pracy
    Czy jesteś pracownikiem produkcyjnym, który sprawia, że klient jest bardziej niż szczęśliwy? Swietnie! Sprawdź jeszcze raz, czy spełniasz poniższe wymagania przed złożeniem podania.
    •Najlepiej mieć doświadczenie zawodowe jako pracownik produkcyjny
    •Jesteś w stanie wykonywać pracę fizyczną (podnoszenie towarów do 15 kg i stanie w ciągu dnia)
    •Dobrze znasz język angielski
    •Masz dobre umiejętności komunikacyjne
    •Posiadasz prawo jazdy
    •Jesteś dostępny co najmniej 40 godziny na tydzień
  • Oferujemy:
    Co oferujemy
    •Wynagrodzenie brutto od 10,70 Euro
    •Praca co najmniej 40 godziny na tydzień
    •Zakwaterowanie w okresie poczatkowym w Emmerich am Rhein (DE)

    Godziny pracy
    W tej pozycji pracujesz 40 godzin tygodniowo zgodnie z planem 2 lub 3 zmian. Dokładne godziny pracy są następujące:

    Lista 2 zmian:
    Poranna / popołudniowa obsługa: 05:15 - 14:00
    Zmiana popołudniowa / wieczorna: 13:55 - 22:40

    Kazda godzina platna 114 % - 12.20 Euro

    Lista 3 zmian:
    Zmiana wieczorna / nocna: 21:45 - 06:00