Pracownik Produkcji Wyrobow Miesnych

Overijssel, Wijhe  |   21-06-2019 07:54   |  Numer ogłoszenia: 132147
  • Stanowisko:Pracownik Produkcji
  • Branża:Produkcja żywności
Agencja pracy tymczasowej McDo-it B.V poszukuje pracowników produkcyjnych dla producenta produktów mięsnych w pobliżu Zwolle.
 Szukasz przyjemnej pracy jako pracownik produkcyjny w równie przyjemnej atmosferze? Czy chciałbyś zostać przeszkolony jako operator podczas pracy ?
Lubisz pracować w zespole z entuzjastycznymi i sympatycznymi kolegami? Wtedy ta oferta jest dla  Ciebie!
  • Miejsce pracy:
    Wijhe
  • Opis stanowiska:
    Jako pracownik produkcyjny wykonujesz pracę, która jest ważna dla procesu produkcyjnego. Oczywiście nie robisz tego samodzielnie, ale w miłym zespole! W ciągu dnia jesteś zajęty produkcją produktów mięsnych, sprawdzaniem jakości produktów i zapewniasz, że proces przebiega sprawnie. Podsumowując, twoje obowiązki są następujące:
    • Produkcja różnych rodzajów produktów mięsnych
    • Sprawdzanie procesu produkcji
    • Transport towarów
  • Wymagania:
    Wymagania dotyczące pracy
    Czy jesteś pracownikiem produkcyjnym, który sprawia, że klient jest bardziej niż szczęśliwy? Swietnie! Sprawdź jeszcze raz, czy spełniasz poniższe wymagania przed złożeniem podania.
    • Najlepiej mieć doświadczenie zawodowe jako pracownik produkcyjny
    • Jesteś w stanie wykonywać pracę fizyczną (podnoszenie towarów do 15 kg i stanie w ciągu dnia)
    • Dobrze znasz język angielski
    • Masz dobre umiejętności komunikacyjne
    • Posiadasz prawo jazdy
    • Jesteś dostępny co najmniej 40 godziny na tydzień
  • Oferujemy:
    Co oferujemy
    • Wynagrodzenie brutto od 10,70 Euro
    • Praca co najmniej 40 godziny na tydzień
    • Zakwaterowanie w okresie poczatkowym w Emmerich am Rhein (DE)

    Godziny pracy
    W tej pozycji pracujesz 40 godzin tygodniowo zgodnie z planem 2 lub 3 zmian. Dokładne godziny pracy są następujące:

    Lista 2 zmian:
    Poranna / popołudniowa obsługa: 05:15 - 14:00
    Zmiana popołudniowa / wieczorna: 13:55 - 22:40

    Kazda godzina platna 114 % - 12.20 Euro

    Lista 3 zmian:
    Zmiana wieczorna / nocna: 21:45 - 06:00