Pracownik produkcji recykling metalu

Overijssel  |   20-06-2019 15:45   |  Numer ogłoszenia: 132194
  • Stanowisko:Pracownik fizyczny
  • Branża:Inne
Firma Interwel B.V. z siedzibą w Nieuwleusen dla jednego ze swoich klientów w okolicy Zwolle poszukuje pracownika recyklingu (sprzęt RTV/AGD).

  • Opis stanowiska:
    Praca polega na segregacji metalowych odpadów, wkładaniu ich do odpowiednich kontenerów, dbaniu o porządek w miejscu pracy.
  • Wymagania:
    Wymagania:
    Dobra kondycja fizyczna,
    Elastyczność i samodzielność w pracy,
    Posiadanie certyfikatu na wózki widłowe – mile widziane,
    Znajomość języka angielskiego.
  • Oferujemy:
    Oferujemy:
    Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku,
    Zakwaterowanie i ubezpieczenie,
    Darmowe dojazdy do pracy lub zwrot kosztów dojazdu,
    Opiekę koordynatora na miejscu,
    Tygodniowy system wypłat.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Aplikacje prosimy przesyłać na adres: anna@interwel.nl w temacie wiadomości wpisując RECYKLING.