Monter wentylacji (Holandia)

Brabancja Północna  |   6 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 132366
  • Stanowisko:Monter wentylacji (Holandia)
  • Branża:Budownictwo
Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Holandii zmotywowanych kandydatów do pracy w zawodzie:

  • Miejsce pracy:
    Holandia / Eindhoven
  • Opis stanowiska:
    Montaż kanałów wentylacyjnych oraz pozostałych elementów instalacji.
  • Wymagania:
    - doświadczenia w montażu kanałów wentylacyjnych w środowisku przemysłowym
    - komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
    - doświadczenie w pracy z użyciem elektronarzędzi
    - umiejętność czytania rysunków technicznych
    - ważny certyfikat VCA lub chęć jego zdobycia
    - motywacja oraz gotowość świadczenia pracy przez dłuższy okres czasu
  • Oferujemy:
    - w pełni legalne zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę
    - bardzo atrakcyjne wynagrodzenie – 500 EUR netto / tydzień (przy 40h)
    - bezpłatne zakwaterowanie
    - bezpłatne ubezpieczenie
    - pomoc w organizacji wszelkich formalności związanych z pobytem i zatrudnieniem w Holandii
    - opiekę polskojęzycznego konsultanta
    - pracę na dłuższy okres czasu
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres:
    info@nextagency.eu

    Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: (tylko aplikacje z właściwą klauzulą będą rozpatrywane)

    Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez NEXT s.c. do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać dostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych.

    KRAZ nr 18051

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-393) przy ul. Krynickiej 1, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 52