Sadzonki bez jezyka z zakwaterowaniem i transporte

Brabancja Północna, Erp  |   6 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 132652
  • Stanowisko:Pracownik rolniczyZatrudnimy kobiety i mezczyzn do sadzenia, pielegnowania i sortowania sadzonek truskawek, malin i szparagow. Praca od zaraz, w pelnym wymiarze godzin z nadgodzinami od poniedzialku do soboty. Oferujemy zakwaterowanie najczesciej rozliczane w ramach ulgi podatkowej i darmowy dowoz do pracy i z pracy. Stawki godzinowe: € 9,44 dla osob ktore skonczyly 21 lat € 8,76 dla osob miedzy 18 a 21 rokiem zycia € 8,09 dla osob ponizej 18 roku zycia Do wszystkich w/wym stawek dochodzi 8% dodatku wkacyjnego, a takze godziny urlopowe. Wiekszosc prac odbywa sie w systemie akordowym. Jesli ktos pracuje szybko, moze podniesc w/wym stawki godzinowe. Kontakt: beata@jccpersoneelsbemiddeling.nl ; tel. +31638451945
  • Branża:Rolnictwo
Zatrudnimy kobiety i mezczyzn do sadzenia, pielegnowania i sortowania sadzonek truskawek, malin i szparagow.
Praca od zaraz, w pelnym wymiarze godzin z nadgodzinami od poniedzialku do soboty.
Oferujemy zakwaterowanie najczesciej rozliczane w ramach ulgi podatkowej i darmowy dowoz do pracy i z pracy.
Stawki godzinowe: € 9,44 dla osob ktore skonczyly 21 lat
                            € 8,76 dla osob miedzy 18 a 21 rokiem zycia
                            € 8,09  dla osob ponizej 18 roku zycia
Do wszystkich w/wym stawek dochodzi 8% dodatku wkacyjnego, a takze godziny urlopowe.
Wiekszosc prac odbywa sie w systemie akordowym. Jesli ktos pracuje szybko, moze podniesc w/wym stawki godzinowe.

Kontakt: beata@jccpersoneelsbemiddeling.nl
tel. +31638451945

  • Miejsce pracy:
    Erp
  • Opis stanowiska:
    Praca z sadzonkami malin, truskawek i szparagow: sadzenie, pielegnacja, sortowanie.
  • Wymagania:
    brak
  • Oferujemy:
    Zakwaterowanie, darmowy transport do pracy, zbiorowe ubezpieczenie pracownicze, opieke medyczna.

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+3X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80 – 386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 154