Dekarz (Holandia)

Wszystkie regiony  |   5 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 133021
  • Stanowisko:Dekarz (Holandia)
  • Branża:Budownictwo
Dla naszych klientów, holenderskich firm budowlanych, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Praca projektowa na terenie całej Holandii. Chętnie zatrudnimy też ekipy, które chciałyby pracować razem.

Obowiązki:
Renowacja dachów oraz montaż nowych dachów płaskich i spadzistych
Montaż pokryć dachowych, papy termozgrzewalnej, membran PVC, EPDM, Resitrix i innych
Montaż materiałów uszczelniających/izolacji oraz przygotowanie i montaż rynien, obróbki blacharskie dachu
Kładzenie łupka dachowego oraz dachówek

Wymagania:
• Minimum 3 lat doświadczenia jako dekarz
• Umiejętność czytania rysunków technicznych
• Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• Prawo jazdy kat. B, oraz samochód na max. 4 osoby
• Mile widziane VCA, możliwość zorganizowania kursu po przyjeździe

Oferujemy:
• legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
• atrakcyjne wynagrodzenie – 480 €- 540 € netto tygodniowo (przy 40h pracy, tygodniowo) w zależności od doświadczenia
• możliwość pracy w nadgodzinach max 18 h tygodniowo
• zakwaterowanie oraz ubezpieczenie – bezpłatne
• pomoc w załatwieniu formalności oraz stała opieka lokalnych koordynatorów

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres:

praca@impactpraca.pl

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Impact Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, Wały Piastowskie 1, 80-855 do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Rozporządzeniem PE i RE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom związanym z Impact Poland Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesem rekrutacji
Certyfikat KRAZ nr 275.

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-393) przy ul. Krynickiej 1, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 151