HYDRAULIK – od 500 EUR NETTO tygodniowo na czysto!

Holandia Południowa, Kinderdijk  |   26-02-2020 16:07   |  Numer ogłoszenia: 133051
  • Stanowisko:Hydraulik
  • Branża:Przemysł stoczniowy
Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Holandii zmotywowanych kandydatów do pracy w zawodzie:

HYDRAULIK – od 500 EUR NETTO tygodniowo na czysto!!!  Holandia

  • Miejsce pracy:
    Kinderdijk / Holandia Południowa
  • Opis stanowiska:
    Praca polega na montażu rur i hydrauliki. Rury stalowe, miedziane i/lub plastik o różnych wymiarach.
  • Wymagania:
    • min. 3 lata doświadczenia przy montażu instalacji (wiercenie, gięcie, szlifowanie etc.)
    • Znajomość montażu rur wodnych i kanalizacyjnych (PCV)
    • Znajomość montażu rur HENCO będzie atutem
    • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
    • ważny certyfikat VCA lub gotowość do zdobycia certyfikatu
    • umiejętność czytania rysunków technicznych i izometrycznych
    • własny samochód mile widziany
  • Oferujemy:
    • legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
    • atrakcyjne wynagrodzenie – od 500 EUR NETTO tygodniowo!!!!
    • minimum 40 godz. pracy tygodniowo
    • nadgodziny dodatkowo płatne!
    • zakwaterowanie oraz ubezpieczenie – bezpłatne!!!
    • pomoc w załatwieniu formalności oraz stała opieka lokalnych koordynatorów
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres:

    info@nextagency.eu

    Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

    Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez NEXT s.c. do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać dostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych.

    KRAZ nr 18051