Stolarz budowlany – prefabrykacja dachów (Holandia

Zelandia, Hulst  |   05-06-2020 23:57   |  Numer ogłoszenia: 133055
  • Stanowisko:Stolarz budowlany – prefabrykacja dachów (Holandia )
  • Branża:Budownictwo
Agencja pracy NEXT s.c. poszukuje dla swojego klienta - znanej firmy holenderskiej zajmującej się prefabrykacja dachów, zmotywowanych  kandydatów do pracy na stanowisku:

Stolarz budowlany – prefabrykacja dachów (Holandia )

  • Miejsce pracy:
    Hulst / Zeeland
  • Opis stanowiska:
    Praca polega na prefabrykacji elementów konstrukcji dachów. Praca na podstawie rysunków technicznych.
  • Wymagania:
    • Minimum 3 lat doświadczenia jako stolarz konstrukcyjny;
    • Doświadczenie na prefabrykacji (warunek konieczny!)
    • Umiejętność czytania rysunków technicznych
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Oferujemy:
    • pomoc w załatwieniu formalności oraz stała opieka lokalnych koordynatorów
    • w pełni legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
    • bonusy oraz dodatki socjalne, zgodne z holenderskim prawem – również dodatek wakacyjny
    • atrakcyjne wynagrodzenie – 370 – 380 EUR netto + nadgodziny
    • nadgodziny dodatkowo płatne
    • bezpłatne zakwaterowanie oraz bezpłatne ubezpieczenie
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres:
    info@nextagency.eu

    Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

    Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez NEXT s.c. do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać dostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych.

    KRAZ nr 18051