Monter maszyn rolniczych i budowlanych - Holandia

Brabancja Północna, Oisterwijk  |   05-06-2020 23:56   |  Numer ogłoszenia: 133059
  • Stanowisko:Monter maszyn rolniczych i budowlanych - Holandia
  • Branża:Praca warsztatowa
Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Holandii  zmotywowanych kandydatów do pracy jako:

  • Miejsce pracy:
    Oisterwijk / Noord Brabant
  • Opis stanowiska:
    • montaż poszczególnych części i mechanizmów maszyn rolniczych i niewielkich maszyn budowlanych (ładowarki, mini ładowarki, ładowarki teleskopowe, itd.) na taśmie produkcyjnej
    • kontrola jakości wykonanych prac montażowych
    • rejestrowanie prac oraz prowadzenie dokumentacji użytych części
    • kontrola stanów magazynowych części i podzespołów
  • Wymagania:
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub holenderskiego
    • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku montera maszyn
    • bardzo dobra znajomość rysunków technicznych (na ich podstawie odbywa się montaż)
  • Oferujemy:
    • w pełni legalne zatrudnienia zgodnie z przepisami obowiązującymi w Holandii
    • atrakcyjne wynagrodzenie 350 EUR NETTO tygodniowo przy 40h pracy wypłacanego na rachunek bankowy co tydzień
    • dodatek wakacyjny (zgodnie z przepisami obowiązującymi w Holandii – 8%)
    • premię roczną (w wysokości 10 % rocznych zarobków brutto)
    • zorganizowanie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem w Holandii
    • bezpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie !!!
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres:
    info@nextagency.eu

    Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli (tylko aplikacje z poprawną klauzulą będą rozpatrywane):

    Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez NEXT s.c. do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać dostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych.

    KRAZ nr 18051