Monter płyt g-k(Belgia)

Belgia  |   2 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 133644
  • Stanowisko:Monter płyt g-ki(Belgia)
  • Branża:Inne
Dla naszego klienta, belgijskiej firmy specjalizującej się w pracach budowlanych, poszukujemy doświadczonego montera płyt gipsowo-kartonowych, okien i drzwi.
Monter płyt g-k
Nieuwerkerken

Obowiązki

  • Montaż płyt gipsowo-kartonowych
  • Montaż sufitów podwieszanych
  • Montaż ścian działowych
  • Montaż i cięcie profili aluminiowych
  • Dokonywanie pomiarów
  • Szlifowanie,tynkowanie=[/li]
Wymagania
  • Doświadczenie zawodowe 3–5 lat
  • Doświadczenie w montażu płyt gipsowo-kartonowych, sufitów podwieszanych
  • Doświadczenie w pracach budowlanych i wykończeniowe
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego[/li]
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie I dodatki
  • W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej
  • W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, internet, woda, gaz i prąd w cenie 72 € / tydzień
  • Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
  • Premia na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto
  • Dodatek wakacyjny w wysokości – 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto
  • Zasiłek rodzinny na każde dziecko
  • Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
  • Opieka naszych wielojęzycznych koordynatorów[/li]

(Lokalizacja w zależności od oferty) - Aplikuj, a dobierzemy odpowiednia ofertę do Twojego doświadczenia.Szczegółowe oferty pracy znajdują się na naszej stronie internetowej: www.impactpraca.pl
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres:praca@impactpraca.pl
  • Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Impact Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, Wały Piastowskie 1, 80-855 do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Rozporządzeniem PE i RE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom związanym z Impact Poland Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesem rekrutacji
    Certyfikat KRAZ nr 275
  • Miejsce pracy:
    Belgia,Nieuwerkerken

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-393) przy ul. Krynickiej 1, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 314