PRACA PRZY PRODUKCJI KOSMETYKÓW

Brabancja Północna, Vlijmen  |   2 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 133689
  • Stanowisko:Produkcja
  • Branża:Inne
T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy.
  • Miejsce pracy:
    Vlijmen
  • Opis stanowiska:
    Co będziesz robić :

    • pracować na produkcji produktów kosmetycznych: kremów, dezodorantów, zeli pod prysznic szamponów, odzywek, pianek do włosów, lakierów itp.
    • wykładać puste pojemniki na kosmetyki na taśmę
    • nakładać zakrętki na butelki
    • kontrolować jakość wyprodukowanych kosmetyków
    • pracować przy wypakowywaniu powyższych produktów na taśmie , naklejać naklejki firmowych
  • Wymagania:
    Będziesz świetnym pracownikiem jeśli :

    • jesteś gotowy do podjęcia pracy w nadgodzinach oraz w weekendy
    • znasz komunikatywnie język angielski
    • umiesz pracować w zespole
    • masz motywację i chęć do pracy
  • Oferujemy:
    • dobre wynagrodzenie
    • możliwość pracy w soboty, płatne dodatki
    • darmowy dojazd do pracy samochodami służbowymi a dla kierowców bonus 25 euro/tydzień
    • możliwość przejścia na kontrakt z holenderskim zakładem pracy bezpośrednio
    • pracę w rodzinnej i nowoczesnej firmie z możliwością rozwoju
    • możliwość długoterminowej współpracy
    • możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii:
    zakwaterowania
    ubezpieczenia
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zapraszamy do aplikowania na tą ofertę. Wcześniej możesz się zapoznać z zasadami polityki prywatności obowiązującymi w naszej firmie i procesie rekrutacyjnym.
Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz na stronie: tnsgroup.pl/polityka-prywatnosci-i-informacja-ochronie-danych-osobowych

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
60X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80 – 386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 45