Pracownik Firmy Produkującej Prefabrykaty Z Betonu

Wszystkie regiony  |   28-08-2019 13:04   |  Numer ogłoszenia: 133985
  • Stanowisko:Produkcja
  • Branża:Budownictwo
Czy kwalifikujesz się do tej zróżnicowanej pracy produkcyjnej?
Jesteś w stanie pracować w ciepłym otoczeniu, ponieważ podłogi są u nas podgrzewane aby wspomóc proces schnięcia betonu.
Jesteś sprawny, aby wykonywać ciężką pracę fizyczną przez długi okres czasu.
Opis stanowiska:
  • Ogólny pracownik sprzątający.
  • Operator piły.
  • Operator maszyn.
Charakterystyka pracy:
  • Pracę rozpoczyna się na stanowisku ogólnym.
  • Obowiązki są zróżnicowane i wymagają często własnej inicjatywy.
  • Otoczenie pracy jest ciepłe, ponieważ podłogi są podgrzewane, aby wspomagać proces schnięcia betonu.
  • Praca na 2 zmiany od poniedziałku do soboty.
  • Godziny pracy od 6:00 do 14:30 , kolejna zmiana 14:30 do 23.00 z możliwością odbycia nadgodzin.
  • Praca w soboty do 12.00 płatna 150% po 12.00 płatna 200%.
  • Tygodniowa liczba godzin pracy oscyluje ok 40 godzin.
  • Miejsce pracy Huissen (około 20km od Emmerich) lub Kampen (około 35km z Doornspijk).
Wymagania:
  • Bardzo dobra sprawność fizyczna.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego lub niemieckiego
  • Mile widziane doświadczenie w pracach budowlanych.
  • Prawo jazdy kat B.
Oferujemy:
  • Stawka początkowa 11,52 Euro.
  • Dodatki zmianowe.
  • Zróżnicowane miejsca pracy z możliwością rozwoju, nauki oraz zwiększenie swoich kwalifikacji w ramach pracy u klienta.
Dodatkowe informacje:
  • Zakład nie pracuje w okresie świątecznym 52 i 01 tydzień.
  • Start pracy przewidywany od zaraz

Osoby zainteresowane pracą na tym stanowisku prosimy o wysłanie CV na adres rekrutacja@mcdoit.nl
rekrutacja@mcdoit.nl 0048 538 345 135 https://www.facebook.com/mcdoit

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
00X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80 – 386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 169