Praca dla Wykrawacza Fileta(Wykrawanie manualne)

Wszystkie regiony  |   28-08-2019 13:55   |  Numer ogłoszenia: 133990
  • Stanowisko:Produkcja
  • Branża:Inne
Rzeźnik/ wykrawacz mięsa z kurczaków

Zadania:
  • Wykrawanie filetow  z kurczaka (lewej i prawej strony) na linii mechanicznej (maszyna nie nadcina filetów) Jak i na lini automatycznej.
Wymagania:
  •  Doświadczenie na podobnym stanowisku
  •  Umiejętności sprawnego posługiwania się nożem
  •  Chęć wyjazdu za granicę (Holandia)
  •  Znajomość języka obcego  i prawo jazdy mile widziane
Oferujemy:
  • Stałą pracę w oparciu o umowę z pełnym pakietem socjalnym na holenderskich warunkach
  • Stawkę brutto na godzinę 11,78€
  • Zakwaterowanie w Bunschoten / Holandia
  • Ubranie robocze (kombinezony), noże, kolczugi, rękawice do dyspozycji

Osoby zainteresowane pracą na tym stanowisku prosimy o wysłanie CV na adres rekrutacja@mcdoit.nl
rekrutacja@mcdoit.nl 0048 538 345 135 https://www.facebook.com/mcdoit

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
00X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80 – 386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 122