scaffolder

Limburgia, Geleen  |   26-09-2019 15:54   |  Numer ogłoszenia: 134477
scaffolder
  • Stanowisko:Monter Rusztowan
  • Branża:Przemysł
Fassades en industriële steigers met Layher-systeem. Minimaal 5 jaar werkervaring als steiger. Communicatie in het Duits of Engels. Individuele kandidaten van kleine teams. Eigen auto is een must. Nettoloon 525-550 euro / week + betaalde vakantiedagen. Wekelijkse betaling. Gratis accommodatie. Ziektekostenverzekering is inclusief.
  • Miejsce pracy:
    Geleen
  • Opis stanowiska:
    Fassades and Industrial scaffolding with Layher-system
  • Wymagania:
    . At least 5 years of working experience as a scaffolder. Communication in German or Englisch
  • Oferujemy:
    Net salary 500-550 euro / week+ holidays paid . Weekly payment. Free accommodation . Health insurance is inclusive.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:International scaffolding company in geleen ( South East netherlands)