Pracownik do obróbki ryb

Flevoland  |   02-12-2019 11:53   |  Numer ogłoszenia: 136458
  • Stanowisko:Pracownik do obróbki ryb
  • Branża:Rybołówstwo
Dla naszego klienta w Urk poszukujemy pracowników do obróbki ryb.
Miejsce pracy: Urk
Opis stanowiska:
Obróbka swieżych ryb, przygotowanie ryb do pakowania.
Wymagania:
- chęć do pracy
- doswiadczenie nie jest wymagane
- mile widziana min. podstawowa znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
- stałą prace
- zakwaterowanie
- dojazd do pracy
- ubezpieczenie zdrowotne
- stawka 10,05 brutto / godz
- cotygodniowe wypłaty na konto
- opiekę koordynatora
  • Miejsce pracy:
    Urk
  • Opis stanowiska:
    Obróbka swieżych ryb, przygotowanie ryb do pakowania.
  • Wymagania:
    - mile widziane doświadczenie
  • Oferujemy:
    - stawka 10,05 brutto / godz
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Martho Flexwerk z siedzibą w Emmeloord. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r. (RODO) na potrzeby rekrutacji. Kandydatowi/kandydatce których dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, edytowania, usuwania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+3X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-393) przy ul. Krynickiej 1, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 172