Praca flex dla każdego

Utrecht  |   4 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 141413
  • Stanowisko:Praca flex dla każdego
  • Branża:Inne
Chcesz wyjechać do pracy do Holandii, a mimo to mieszkać w normalnym domu zamiast hotelu
robotniczego?
Chcesz mieć możliwość rozwoju, awansu i zmiany stanowiska pracy bez konieczności rozwiązywania umowy?

Skorzystaj z oferty „Flex”, dzięki której przez pierwsze dwa tygodnie nie będziesz przypisany do
konkretnej oferty, ale będziesz chodził regularnie do pracy, a po tym czasie otrzymasz stałe
zatrudnienie w przetestowanej przez siebie pracy.

  • Miejsce pracy:
    Holandia, Sliedrecht, Houten
  • Opis stanowiska:
    Stanowisko obejmuje różnego rodzaju prace produkcyjne i magazynowe:
    • Praca na produkcji, przy pakowaniu, sortowaniu, kontroli jakości produktów.
    • Praca na magazynie przy zbieraniu zamówień, pakowanie, przygotowanie towaru do wysyłki
  • Wymagania:
    • aktualne CV
    • mile widziane prawo jazdy kat. B
    • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywny
  • Oferujemy:
    • atrakcyjne wynagrodzenie: €9,70- €10,71/ h + dodatki zmianowe
    • wypłata: co tydzień, po przepracowanym tygodniu
    • kameralne mieszkanie służbowe
    • ubezpieczenie zdrowotne
    • legalną pracę u sprawdzonego klienta
    • pomoc w organizacji transportu do Holandii
    • pomoc polskiego koordynatora na miejscu
    • przejazd na terenie Holandii z miejsca zakwaterowania do pracy- bezpłatny
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zainteresowany?

    Zarejestruj się na stronie:
    www.goodjob.com.pl/formularz-rejestracyjny/8

    Kontakt:
    +48 662 372 123
    +48 781 191 757
    +48 575 835 333

    Good Job KRAZ 11653 rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Oferujemy pracę tymczasową w Holandii.

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-393) przy ul. Krynickiej 1, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 209