PAKOWANIE / WYCINANIE FILETÓW DROBIOWYCH

Utrecht  |   31-07-2020 16:30   |  Numer ogłoszenia: 142885
  • Stanowisko:Pracownik fizyczny
  • Branża:Inne
Obowiązki:
Odkrawanie z fileta chrząstek, kości, skóry i tłuszczu.
Pakowanie filetów drobiowych.

Wymagania:
Mile widziane doświadczenie w pracy z nożem.
Mile widziane prawo jazdy.
Chęć przyuczenia się.
Wysoka motywacja do pracy.
Gotowość do wyjazdu od zaraz.
Chęć podjęcia długotrwałej współpracy.
Elastyczność.
Zaśwadczenie o niekaralności.

Oferujemy:
Umowę o pracę na warunkach holenderskich.
Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne.
Opiekę polskiego koordynatora.
Wypłaty cotygodniowe.
Długotrwałą współpracę.
Internetowy Profil Pracownika.

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-393) przy ul. Krynickiej 1, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 19