Administrator w firmie transportowo-spedycyjnej

Overijssel, Oldenzaal  |   13-10-2020 18:27   |  Numer ogłoszenia: 144896
  • Stanowisko:Administrator
  • Branża:Transport i Logistyka
WYMAGANIA:
- podstawowy j. angielski
- sumiennosc i dobra organizacja pracy
- dokladnosc w szczegolach
- szybka obsluga komputera (pakiety podstawowe)
- wysoka kultura osobista i poprawnosc jezyka polskiego

Dobra placa i staly kontrakt.

Ciekawa i ambitna propozycja dla ludzi nawet BEZ doswiadczenia.
Praca w sredniej sympatyczniej firmie z Holendrami i Polakami.
Srednia firma nie corporacja, ktora docenia kazdego pracownika i zaoferuje wstepne szkolenie.

Szukamy osoby sympatycznej, energicznej, otwartej do ludzi, pozytywnej i ambitnej.
Osoba z odpowiednimi cechami NIE musi miec doswiadczenia (oprocz podanych powyzej wymagan) ale chec pracy i zdobycia doswiadczenia w transporcie/ spedycji.

Mozliwosc pracy z domu po pewnym czasie przyuczenia.

Zapraszamy!

    Oldenzaal, Uelsen lub Coevorden (do uzgodnienia przy coronavirus)
  • Opis stanowiska:
    Srednia firma (nie korporacja), ktora docenia kazdego pracownika i zaoferuje wstepne szkolenie.
  • Wymagania:
    WYMAGANIA:
  • Oferujemy:
    Bardzo placa i staly kontrakt od zaraz.

    Szkolenia wstepne w milej atmosferze 2 sympatycznych kolezanek z Polski.