PRACOWNIK MAGAZYNU-skanowanie i pakowanie produktu

Holandia Południowa  |   20-10-2020 12:09   |  Numer ogłoszenia: 145100
  • Stanowisko:PRACOWNIK MAGAZYNU
  • Branża:Transport i Logistyka
Agencja Pośrednictwa Pracy EUROWORK
od 14 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i
umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:
PRACOWNIK MAGAZYNU- skanowanie i pakowanie produktów

Termin rozpoczęcia pracy: do ustalenia
Praca na na dłuższy okres czasu
  • Miejsce pracy:
    Heijen
  • Opis stanowiska:
    Główne obowiązki:

    Praca w firmie produkującej systemy dźwiękowe do użytku domowego.
    Praca polega na pakowaniu i skanowaniu produktów oraz na sprawdzaniu i sortowaniu paczek.
  • Wymagania:
    Kogo szukamy?

    Osób komunikujących się w języku angielskim
    Posiadających prawo jazdy
    Osób chętnych do podjęcia pracy fizycznej
    Gotowych do pracy w systemie zmianowym
  • Oferujemy:
    Co możemy Ci zaoferować?

    Stawkę 10,08 euro brutto/h
    Pracę na 1 lub 2 zmiany
    Dodatki zmianowe za pracę:

    - 19:00- 00:00- 35% dodatku (13,60 euro brutto)
    - 00:00- 06:00- 45% dodatku (14,61 euro brutto)
    - sobota- 50% dodatku (15,12 euro brutto)
    - niedziela i święta- 100% dodatku (20,16 euro brutto)

    Zakwaterowanie i ubezpieczenie
    Możliwość nadgodzin
    Pisemną gwarancję godzin
    Samochód służbowy do własnego użytku lub darmowy dojazd do pracy
    WI-FI na każdym zakwaterowaniu
    Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo
    Pracę również dla par
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Link do aplikacji --> https://bit.ly/3mgRF9V

    Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej –
    posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail lub w formie wiadomości SMS/MMS informacji o usługach własnych (np. szkoleń) Euro Work Małgorzata Ursel-Kondracka z siedzibą w Katowicach.

    Wyrażam zgodę na kontaktowanie się ze mną na podany numer telefonu, celem przekazania informacji o usługach własnych (np. szkoleń) Euro Work Małgorzata Ursel-Kondracka z siedzibą w Katowicach.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w treści formularza rekrutacyjnego lub/i w innych przekazanych dokumentach, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacji, poza tym, na który obecnie aplikuję, w tym na przesyłanie mi ofert pracy oraz udostępnianie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom.