PRACOWNIK PRODUKCYJNY (warzywa/owoce)

Holandia Południowa  |   17-08-2021 09:54   |  Numer ogłoszenia: 145354
  • Stanowisko:PRACOWNIK PRODUKCJI
  • Branża:Produkcja żywności
Agencja Pośrednictwa Pracy EUROWORK
od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i
umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCYJNY(warzywa/owoce)

Miejsce pracy: Helmond, Zwaagdijk
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Praca na ok. 6 miesięcy

  • Miejsce pracy:
    Helmond, Zwaagdijk
  • Opis stanowiska:
    Główne obowiązki:
    Produkcja warzyw lub owoców. Obsługa maszyn do pakowania produktów spożywczych. W zależności od działu praca przy myciu, cięciu warzyw, pakowaniu w foliowe worki lub tacki, układaniu i przenoszeniu skrzynek, zbieraniu zamówień.
  • Wymagania:
    Kogo szukamy?
    -Osób znających w stopniu podstawowym język angielski
    -Posiadających prawo jazdy (mile widziane)
    -Osób chętnych do podjęcia pracy fizycznej
    -Gotowych do pracy w systemie zmianowym
  • Oferujemy:
    -Stawkę 10,55 euro brutto/h
    -Gwarancję 38h tygodniowo
    -Stawki z dodatkami zmianowymi za pracę:
    Poniedziałek- piątek
    0:00 – 6:00: 14,77 euro brutto/h
    19:00-23:00: 13,18 euro brutto/h
    23:00-0:00: 14,77 euro brutto/h
    Sobota
    23:00-0:00: 21,10 euro brutto/h
    Niedziela
    0:00- 23:00: 21,10 euro brutto/h
    23:00- 0:00: 14,77 euro brutto/h
    -Ubezpieczenie - zapewnione
    -Opiekę polskiego koordynatora na miejscu
    -Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Link do aplikacji ---> https://bit.ly/34CdI4V

    Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej –
    posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail lub w formie wiadomości SMS/MMS informacji o usługach własnych (np. szkoleń) Euro Work Małgorzata Ursel-Kondracka z siedzibą w Katowicach.
    Wyrażam zgodę na kontaktowanie się ze mną na podany numer telefonu, celem przekazania informacji o usługach własnych (np. szkoleń) Euro Work Małgorzata Ursel-Kondracka z siedzibą w Katowicach.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w treści formularza rekrutacyjnego lub/i w innych przekazanych dokumentach, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacji, poza tym, na który obecnie aplikuję, w tym na przesyłanie mi ofert pracy oraz udostępnianie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom.