PROJEKT ŚWIĄTECZNY!!! PRACOWNIK MAGAZYNU Z KWIATAM

Holandia Północna  |   18-11-2020 11:04   |  Numer ogłoszenia: 146108
  • Stanowisko:TWORZENIE BUKIETÓW KWIATOWYCH
  • Branża:Transport i Logistyka
Agencja Pośrednictwa Pracy
od 14 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i
umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku UE.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko: TWORZENIE BUKIETÓW KWIATOWYCH
Termin rozpoczęcia pracy: 9.12.2020
Praca na 2 tygodnie z możliwością przedłużenia

OFERTA SKIEROWANA RÓWNIEŻ DLA OSÓB Z WŁASNYM ZAKWATEROWANIEM!
  • Miejsce pracy:
    Aalsmeer
  • Opis stanowiska:
    Praca w magazynie firmy, która zajmuje się kwiatami. Do obowiązków pracownika będzie należało ręczne układanie bukietów, kompozycji kwiatowych a także tworzenie stroików i dekoracji świątecznych.
  • Wymagania:
    Kogo szukamy?
    Osób komunikujących się w języku angielskim
    Posiadających prawo jazdy (mile widziane)
    Z doświadczeniem na podobnym stanowisku (mile widziane)
    Osób chętnych do podjęcia pracy fizycznej
  • Oferujemy:
    Co oferujemy?
    Stawkę od 10 euro brutto/h
    Zakwaterowanie i ubezpieczenie
    Bonus 50 euro na zakończenie projektu
    Ponad 40 godzin tygodniowo
    Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Link do aplikacji ---> https://bit.ly/35Gade4

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail lub w formie wiadomości SMS/MMS informacji o usługach własnych (np. szkoleń) Euro Work Małgorzata Ursel-Kondracka z siedzibą w Katowicach.

    Wyrażam zgodę na kontaktowanie się ze mną na podany numer telefonu, celem przekazania informacji o usługach własnych (np. szkoleń) Euro Work Małgorzata Ursel-Kondracka z siedzibą w Katowicach.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w treści formularza rekrutacyjnego lub/i w innych przekazanych dokumentach, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacji, poza tym, na który obecnie aplikuję, w tym na przesyłanie mi ofert pracy oraz udostępnianie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej –
    posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.