Znasz angielski? – Eindhoven, Duerne lub Moerdijk

Brabancja Północna  |   4 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 147483
  • Stanowisko:Praca na magazynie
  • Branża:Transport i Logistyka
Prosta, czysta praca na magazynie z możliwością zrobienia kursu na wózek widłowy!
Jeśli szukasz pracy na dłuższy okres, dobrze trafiłeś!Twoje zadania:
  • Rozładunek kontenerów
  • Pakowanie
  • Oznaczanie/oklejanie kartonów
  • Zbieranie zamówień za pomocą skanera
Wymagania:
  • Dobra znajomość angielskiego
  • Brak lęku wysokości
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Gotowość do pracy w temp. 9ᵒC
  • Gotowość do pracy w Eindhoven, Duerne lub Moerdijk i transferów między lokalizacjami
  • Chęć pracy na dłuższy okres
Zapewniamy:
  • Atrakcyjną stawkę nawet 10,92 €/h
  • Dodatki płacowe za pracę w godzinach nocnych, w weekendy i nadgodziny (125%-200% stawki podstawowej)
  • Pracę zmianową w wymiarze 36-40 h tygodniowo
  • Zakwaterowanie w Venray lub 4 km od Duerne, jeśli potrzebujesz
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Możliwość zrobienia kursu na wózek widłowy
  • Możliwość przejścia na kontrakt bezpośredni
  • Pracę w zgranym zespole w rodzinnej firmie
Nasze oferty pracy znikają jak ciepłe bułeczki, nie czekaj i zgłoś się już teraz!Interesujące? Zadzwoń lub napisz do naszego biura w Venray!tel.: +31 478529972    |    mail: kantoorvenray@ottoworkforce.euChcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.
  • Miejsce pracy:
    Eindhoven, Duerne lub Moerdijk

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+3X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-393) przy ul. Krynickiej 1, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 27