Księgowa / Księgowy (32-40 godziny tygodniowo)

Utrecht, Zeist  |   16-03-2021 14:43   |  Numer ogłoszenia: 149402
Księgowa / Księgowy  (32-40 godziny tygodniowo)
  • Stanowisko:księgowy / księgowa
  • Branża:Praca biurowa

Opis

Samodzielnie zajmujesz się całą księgowością naszych klientów. Są to głównie firmy ze średniego i dużego segmentu z różnych branż. Klienci pochodzą z Europy Środkowej. Sa to np. holenderskie spółki BV z wlascielami zagranicznymi i zagraniczne podmioty z siedzibą w Holandii. Oznacza to, że oprócz normalnego ksiegowania, przygotowujesz roczne sprawozdania oraz raporty.

Zadania

  • Odpowiedzialność za prowadzenie pełnej księgowości w Accountview i Elvy

  • Kontrola i uzgodnienia zapisów na kontach księgowych

  • Czynny udział w zamknięciu roku finansowego

  • Przygotowanie raportow

  • Kontakt z klientem i porady dla klienta

  • Zarządzanie środowiskiem Elvy, Accoutview i Exact

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne

  • Preferowany kurs Modern Business Administration (MBA) lub Praktijkdiploma boekhouden (PDB)

  • Doświadczenie zawodowe od 2 do 5 lat

  • Precyzyjnosc, dokładnosc i samodzielnosc

  • Dobra znajomość języka niderlandzkiego

  • Dobra znajomość języka polskiego

  • Znajomość języka angielskiego jest dodatkowym atutem

  • Zamieszkanie nie dalej niż 30-40 km od Zeist

  • Znajomość Accountview, Exact, Pro Management preferowana

  • Dobra znajomość systestemow IT

  • Elastyczność i brak mentalności od 9 do 17

Oferujemy

  • Pracę w małym stabilnym biurze doradczo-rachunkowym na rynku niderlandzkim, pełną codziennych wyzwań i ciekawych kontaktów, w przyjaznym zespole i dobrej atmosferze

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji;

  • Umowa o pracę (roczna- termin próbny 1 miesiąc) z pózniejsza umową mozliwa na termin nieokreślony;

  • Praca zdalna;

  • Fundusz emerytalny (2 filar);

  • 24 dni urlopu platnego;

  • Zwrot kosztów przejazdu;

  • Szkolenia zawodowe;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Miejscem pracy jest Zeist (Holandia)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: jarek@solowski.com

Pytania prosimy kierować do Pana JW. Solowski, tel: 0303040220.

PROSZĘ O UMIESZCZENIE KLAUZULI POD CV:Na podstawie art. 7 ust. 1 i 2 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Solowski Consultancy BV, Utrechtseweg 103, Zeist (Holandia) moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko: Księgowa / Księgowy. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Przyjmuję do wiadomości, że w dowolnym momencie mogę odwołać udzieloną zgodę, pisemnie na adres Administratora danych lub mailowo na adres:jarek@solowski.com

  • Miejsce pracy:
    Zeist

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
03X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-393) przy ul. Krynickiej 1, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 287