operator maszyny typu flowpack / netmachine

Holandia Południowa  |   10-06-2021 17:02   |  Numer ogłoszenia: 154379
operator maszyny typu  flowpack / netmachine
  • Stanowisko:operator maszyny typu flowpack / netmachine
  • Branża:Inne
Dla klientów w Rotterdamie i na Westlandzie firma Logistic Team (siedziba w Maasdijk) poszukuje operatorów maszyn typu Flowpack i Netmachine.

Zakres obowiązków:

Pomagasz przy pakowaniu warzyw i owoców przy maszynie foliowej lub siatkowej
Troszczysz się o to, żeby maszyna pracowała bez zarzutów-bez zniszczenia produktów
Dziennie przeprowadzasz na małą skalę konserwacje maszyn, przy których pracujesz
Twoje godziny pracy są elastyczne ponieważ są tam 2 zmiany
Wczesna zmiana 5:00-14:00, późna zmiana 14:00-23:00

Wymagania:
Masz doświadczenie w logistycznej lub technicznej funkcji
Doświadczenie przy maszynach pakujacych będzie Twoim atutem

Niderlandzki i Angielski w mowie i piśmie
Lubisz i potrafisz pracować w grupie
Nie masz problemu, aby pracować w systemie zmianowym

Oferujemy:
Stawka brutto za godzinę - zależne od doświadczenia
Do wypłaty doliczony dodatek zmianowy
Praca od poniedziałku do piątku (czasami w soboty)
Możliwość kursów i szkoleń

Wyślij swoje CV na praca@logisticteam.nl lub skontaktuj się z działem rekrutacji +31 174-514-950

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
01X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-393) przy ul. Krynickiej 1, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 20