Elektryk budowlany, Holandia

Groningen  |   7 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 156770
  • Stanowisko:Elektryk budowlany, Holandia
  • Branża:Budownictwo
Dla naszych klientów, holenderskich firm, na terenie całej Holandii choc głównie w rejonie Rotterdamu poszukujemy elektryków przemysłowych.

Obowiązki:

Kładzenie nowych instalacji elektrycznych, na różnych projektach budowlanych, głównie budynki użyteczności publicznej jak biurowce, szkoły sklepy itd
Podłączanie instalacji do szaf rozdzielczych

Doświadczenie jako elektryk
Umiejętność czytania rysunków technicznych
Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Prawo jazdy kat. B, mile widziany własny samochód,
VCA,

Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
Wynagrodzenie – 500-575 € netto tygodniowo (przy 40h pracy, tygodniowo), +150 euro netto bonusu, wypłacane po przepracowanym tygodniu
+ pieniadze wakacyjne, oraz godziny urlopowe
Zakwaterowanie, pokoje jednoosobowe– bezpłatne
Pomoc w załatwieniu formalności oraz stała opieka lokalnych koordynatorów

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Impact Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, Wały Piastowskie 1, 80-855 do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Rozporządzeniem PE i RE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom związanym z Impact Poland Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesem rekrutacji

Certyfikat KRAZ nr 275

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 48